logo UE
Strona główna/O Firmie/Nagrody i wyróżnienia/Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji dla Prezesa (..)

Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji dla Prezesa Janusza Dulika

5 Stycznia 2017

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach pielęgnując tradycję podziękowań wybitnym osobowościom świata kultury, polityki, nauki, a także działaczom społecznym i przedsiębiorcom – postaciom, których wysiłki mają wpływ na zmiany otaczającego nas świata po raz XXV przyznała Laury Umiejętności Kompetencji.

Uroczysta Gala odbyła się dnia 05.01.2017 r. w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.

Kapituła Laurów Umiejętności i Kompetencji na czele z Panem Tadeuszem Donocik Prezesem Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach wyróżniła autorytety w wielu kategoriach.

Prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Piekarach Śląskich Janusz Dulik otrzymał Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji w kategorii: Menedżer, lider społeczno – gospodarczy.

Za: tworzenie pozytywnego wizerunku przedsiębiorcy – pracodawcy; umiejętność dostosowania działań firmy do warunków gospodarki rynkowej; działania na rzecz integracji środowiska; tworzenie nowych miejsc pracy; twórcze współdziałanie z samorządem terytorialnym i gospodarczym.

Podczas Gali wystąpił światowej sławy polski tenor Piotra Beczała.

do góry
Od 4 maja przywróciliśmy wykonywanie wszelkich prac u Klientów, w tym montaż wodomierzy ogrodowych. • Do odwołania nieczynne pozostają kasa w siedzibie Spółki oraz Biuro Obsługi Klienta • Pracownicy Spółki od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 pozostają do dyspozycji Klientów • Sprawy załatwiać można telefonicznie (32 287 98 02 wew. 350, 351), mailowo (mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl) lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (https://ebok.mpwik-piekary.pl).