logo UE

Praca

1. OFERTA PRACY na stanowisko TECHNOLOG OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

MIEJSCE PRACY:
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
41-946 Piekary Śląskie, ul. Roździeńskiego 38

UMOWA:

  • Umowa o pracę na okres próbny (3 miesiące)
  • Pełny etat, jedna zmiana
  • 40 godzin pracy w tygodniu

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, inżynieria środowiska
  • Praca inżynierska lub magisterska z technologii oczyszczania ścieków
  • Znajomość zagadnień związanych z branżą
  • Umiejętność pracy w zespole i utrzymywania relacji na różnych poziomach struktury organizacyjnej

(możliwość zatrudnienia absolwentów lub studentów ostatniego roku studiów)

WYNAGRODZENIE:

• Do uzgodnienia z pracodawcą

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad procesem technologicznym oczyszczalni ścieków
  • Optymalizacja procesów
  • Monitorowanie, analiza, rozwijanie, usprawnianie i wdrażanie nowych rozwiązań związanych z technologią oczyszczania ścieków
  • Udział we wdrażaniu zmian, nadzór nad zmianami od strony technologicznej
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie bieżącej eksploatacji,
  • Odpowiedzialność za proces technologiczny

SPOSÓB APLIKOWANIA:

Bezpośrednio do pracodawcy:

Osoba do kontaktu: Teresa Ochmańska,
tel. 607 047 515

2. OFERTA PRACY na stanowisko REFERENT

UMOWA:

WYMAGANIA:

  • Obsługa komputera
  • Znajomość obsługi oprogramowania CAD
  • Prawo jazdy kategorii B

  • Opracowanie uzgodnień branżowych
  • Opracowanie warunków technicznych budowy przyłączy
  • Opracowanie warunków technicznych projektowania sieci
  • Uzgodnienia projektów sieci
  • Wykonywanie czynności związanych z opracowaniem dokumentacji projektowych sieci

wodociągowo-kanalizacyjnych

• Prowadzenie nadzoru nad budową sieci i przyłączy

Osoba do kontaktu: Teresa Ochmańska
e-mail: t.ochmanska@mpwik-piekary.pl

Kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf 2021-04-30 Oferta pracy technolog oczyszczalni ścieków
ilość pobrań: 16
Oferta pracy technolog oczyszczalni ścieków 74,5KB zobacz
pdf 2021-04-30 Oferta pracy referent
ilość pobrań: 14
Oferta pracy referent 74,5KB zobacz
do góry
Od 4 maja przywróciliśmy wykonywanie wszelkich prac u Klientów, w tym montaż wodomierzy ogrodowych. • Do odwołania nieczynne pozostają kasa w siedzibie Spółki oraz Biuro Obsługi Klienta • Pracownicy Spółki od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 pozostają do dyspozycji Klientów • Sprawy załatwiać można telefonicznie (32 287 98 02 wew. 350, 351), mailowo (mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl) lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (https://ebok.mpwik-piekary.pl).