logo UE
Strona główna/O Firmie/Nagrody i wyróżnienia/Prezes Zarządu Janusz Dulik Managerem Roku 2015

Prezes Zarządu Janusz Dulik Managerem Roku 2015

10 Maja 2016

We wtorek 10 maja w Bydgoszczy w Operze Nova odbyła się gala Kongresu Envicon Water. Kongres odbywał się w ramach bydgoskich Targów Wod-Kan. W czasie gali ogłoszono wyniki konkursu na Managera Roku 2015, został nim Janusz Dulik, Prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Piekarach Śląskich Spółka z o.o. Konkurs organizowany był przez miesięcznik “Wodociągi-Kanalizacja”, któremu w wyborze najlepszego zarządcy instytucji zajmującej się wodociągami pomogła Izba Gospodarcza “Wodociągi Polskie”.

Po powrocie do Piekar Śląskich laureatowi pogratulowała Pani Sława Umińska-Duraj – Prezydent Miasta Piekary Śląskie oraz pozostali członkowie Zarządu i Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

do góry
Od 4 maja przywróciliśmy wykonywanie wszelkich prac u Klientów, w tym montaż wodomierzy ogrodowych. • Do odwołania nieczynne pozostają kasa w siedzibie Spółki oraz Biuro Obsługi Klienta • Pracownicy Spółki od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 pozostają do dyspozycji Klientów • Sprawy załatwiać można telefonicznie (32 287 98 02 wew. 350, 351), mailowo (mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl) lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (https://ebok.mpwik-piekary.pl).