logo UE
Strona główna/Aktualności/Komunikaty/Montaż wodomierzy ogrodowych nadal wstrzymany

Montaż wodomierzy ogrodowych nadal wstrzymany

12 Maja 2020

Szanowni Klienci,

zagrożenie epidemiologiczne wywołane koronawirusem SARS CoV 2 nie maleje. Przeciwnie, w ostatnich dniach właśnie na Śląsku odnotowywany jest największy wzrost ujawnionych przypadków. Poważnym źródłem zakażeń są obecnie kopalnie dlatego duże wzrosty odnotowywane są w centralnej części województwa i gminach górniczych.

Taka sytuacja sprawia, że ciągle jeszcze nie możemy przywrócić wizyt naszych pracowników w Państwa domach i mieszkaniach celem wykonania zgłoszonych i zaplanowanych prac. Dotyczy to zwłaszcza montażu wodomierzy ogrodowych. Nadal, w trosce o bezpieczeństwo Klientów i pracowników, wykonujemy wyłącznie prace dotyczące usuwania awarii.

Przypominamy ponownie, że wszystkie Państwa zgłoszenia będą realizowane, gdy tylko stosowne instytucje poinformują o korzystnym rozwoju sytuacji epidemiologicznej i złagodzą obecne obostrzenia. Państwa wnioski będą realizowane zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Za utrudnienia przepraszamy i wyrażamy nadzieję, że rozumiecie Państwo obecną sytuację.

MPWiK w Piekarach Śląskich

do góry
Od 4 maja przywróciliśmy wykonywanie wszelkich prac u Klientów, w tym montaż wodomierzy ogrodowych. • Do odwołania nieczynne pozostają kasa w siedzibie Spółki oraz Biuro Obsługi Klienta • Pracownicy Spółki od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 pozostają do dyspozycji Klientów • Sprawy załatwiać można telefonicznie (32 287 98 02 wew. 350, 351), mailowo (mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl) lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (https://ebok.mpwik-piekary.pl).