logo UE
Strona główna/Aktualności/Zostań naszym wykonawcą

Zostań naszym wykonawcą

9 Grudnia 2020

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, postanowiliśmy udostępnić Platformę Zakupową OPEN NEXUS - narzędzie do przejrzystej komunikacji z wykonawcami umożliwiające, składanie oferty bezpośrednio na stronach zapytań ofertowych oraz aukcji elektronicznych. 

Jeśli chcą Państwo zostać wykonawcą Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Piekarach Śląskich Sp. z o.o., zachęcamy do zapisania się do grup wykonawców. Dzięki temu będziecie na bieżąco informowani o wystawianych przez nas postępowaniach zakupowych. 

Zachęcamy też do rejestracji na Platformie, gdyż zyskacie możliwość poszerzenia swojej bazy potencjalnych nabywców (dotarcie ze swoją ofertą do innych użytkowników Platformy Zakupowej). 

Dodatkowa przewaga to podanie całej swojej gamy materiałów, usług czy robót budowlanych oferowanych przez Państwa firmę poprzez własne przypisanie do określonych grup materiałowych i/lub usługowych i/lub dotyczących robót budowlanych. Wytyczne odnośnie rejestracji Państwa firmy na platformie znajdziecie Państwo klikając tutaj i przechodząc do zakładki „Zostań Wykonawcą”. 

Dzięki temu będziecie Państwo na bieżąco informowani o wystawianych przez nas postępowaniach zakupowych. Z Państwa strony wymagany jest  dostęp do Internetu oraz jednej z najpopularniejszych przeglądarek: Internet Explorer (od wersji 10.0), Mozilla Firefox, Google Chrome.

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie, kontaktując się z Działem Zamówień i Umów pod numerem: 32 287 98 02 wew. 390 lub 337.

W przypadku pytań technicznych prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta firmy Open Nexus pod numerem 61 679 19 00 (pn-pt od 8:00 do 17:00), gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie oraz wszelkie informacje związane z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy.

Wierzymy, że ten nowy wymiar współpracy między nami, zapewni przejrzystą komunikację i przyniesie wymierne korzyści obu stronom.

Zapraszamy do współpracy wszystkich solidnych wykonawców.

do góry