logo UE
Strona główna/Aktualności/Na pierwszej linii

Na pierwszej linii

27 Grudnia 2020

W odpowiedzi na sygnały płynące od Członków Izby Gospodarczej "Wodociągi Polskie", dotyczące zainteresowania branży wod-kan dostępem do szczepionki przeciwko COVID-19 Izba, zrzeszająca ponad 500 przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, w tym także piekarskie, skierowała do Ministra Zdrowia, Adama Niedzielskiego wniosek o uwzględnienie pracowników przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych w narodowym programie szczepień.

„Dziś, w okolicznościach stworzonych przez pandemię koronawirus - czytamy w piśmie - wydaje się, iż winniśmy uchodzić za sektor strategiczny. Jesteśmy na pierwszej linii frontu, musimy dostarczać wodę, odbierać i oczyszczać ścieki, tu nie ma szans na jakąkolwiek pracę zdalną”. 

do góry
Do odwołania wstrzymaliśmy wszelkie prace, które wymagają wizyty naszych pracowników u Klientów • Wszystkie zgłoszenia, także montaż wodomierzy ogrodowych, będą realizowane w późniejszym terminie, zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Z powodu zagrożenia epidemiologicznego aż do odwołania nieczynne są kasa w siedzibie Spółki oraz Biuro Obsługi Klienta • Pracownicy Spółki od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 pozostają do dyspozycji Klientów • Sprawy załatwiać można telefonicznie (32 287 98 02 wew. 350, 351), mailowo (mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl) lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (https://ebok.mpwik-piekary.pl).