logo UE
Strona główna/Aktualności/Na pierwszej linii

Na pierwszej linii

27 Grudnia 2020

W odpowiedzi na sygnały płynące od Członków Izby Gospodarczej "Wodociągi Polskie", dotyczące zainteresowania branży wod-kan dostępem do szczepionki przeciwko COVID-19 Izba, zrzeszająca ponad 500 przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, w tym także piekarskie, skierowała do Ministra Zdrowia, Adama Niedzielskiego wniosek o uwzględnienie pracowników przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych w narodowym programie szczepień.

„Dziś, w okolicznościach stworzonych przez pandemię koronawirus - czytamy w piśmie - wydaje się, iż winniśmy uchodzić za sektor strategiczny. Jesteśmy na pierwszej linii frontu, musimy dostarczać wodę, odbierać i oczyszczać ścieki, tu nie ma szans na jakąkolwiek pracę zdalną”. 

do góry
Awaria na ul. Powstańców Warszawskich została już usunięta. Z powodu awarii wodociągowej na ul. Powstańców Warszawskich 7 wystąpi brak wody w dniu 31.07.2021r. od godziny 8:00 do godziny 14:00 obejmując następujące numery: ul. Powstańców Warszawskich 2, 2a, 3, 5, 7 i ul. Wyszyńskiego 26 a. Za utrudnienia przepraszamy. Uruchomiliśmy ponownie punkt kasowy w siedzibie Spółki • Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8-12 • Biuro Obsługi Klienta pozostaje niedostępne dla interesantów • Pracownicy Spółki od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 są do dyspozycji Klientów • Sprawy załatwiać można telefonicznie (32 287 98 02 wew. 350, 351), mailowo (mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl) lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (https://ebok.mpwik-piekary.pl).