logo UE
Strona główna/Aktualności/Z maseczką na masce

Z maseczką na masce

18 Sierpnia 2020

Na początku roku kupiliśmy nowy samochód transportowy. Nie zdążyliśmy go nawet oznakować kiedy pojawił się koronawirus i sparaliżował wszelkie działania, które mogły poczekać. Dopiero teraz obrendowaliśmy to auto ale za to jak! Postanowiliśmy "założyć mu maseczkę" żeby jeżdżąc ulicami Piekar Śląskich przypominał mieszkańcom o konieczności zachowywania środków bezpieczeństwa.

Samochód będzie służyć nam wiele lat ale maseczka nigdy nie pozwoli zapomnieć, w jakim roku, to konkretne auto zostało kupione. A poza tym maska samochodu wydaje się bardzo dobrym miejscem na hasło "Zachowaj dystans".
Zachowujcie dystans, noście maseczki i bądźcie zdrowi!

I uśmiechnijcie się życzliwie, gdy zobaczycie samochód w maseczce.

Samochód transportowy SpółkiSamochód transportowy SpółkiSamochód transportowy SpółkiSamochód transportowy Spółki

do góry
Awaria na ul. Powstańców Warszawskich została już usunięta. Z powodu awarii wodociągowej na ul. Powstańców Warszawskich 7 wystąpi brak wody w dniu 31.07.2021r. od godziny 8:00 do godziny 14:00 obejmując następujące numery: ul. Powstańców Warszawskich 2, 2a, 3, 5, 7 i ul. Wyszyńskiego 26 a. Za utrudnienia przepraszamy. Uruchomiliśmy ponownie punkt kasowy w siedzibie Spółki • Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8-12 • Biuro Obsługi Klienta pozostaje niedostępne dla interesantów • Pracownicy Spółki od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 są do dyspozycji Klientów • Sprawy załatwiać można telefonicznie (32 287 98 02 wew. 350, 351), mailowo (mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl) lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (https://ebok.mpwik-piekary.pl).