logo UE
Strona główna/Aktualności/Z maseczką na masce

Z maseczką na masce

18 Sierpnia 2020

Na początku roku kupiliśmy nowy samochód transportowy. Nie zdążyliśmy go nawet oznakować kiedy pojawił się koronawirus i sparaliżował wszelkie działania, które mogły poczekać. Dopiero teraz obrendowaliśmy to auto ale za to jak! Postanowiliśmy "założyć mu maseczkę" żeby jeżdżąc ulicami Piekar Śląskich przypominał mieszkańcom o konieczności zachowywania środków bezpieczeństwa.

Samochód będzie służyć nam wiele lat ale maseczka nigdy nie pozwoli zapomnieć, w jakim roku, to konkretne auto zostało kupione. A poza tym maska samochodu wydaje się bardzo dobrym miejscem na hasło "Zachowaj dystans".
Zachowujcie dystans, noście maseczki i bądźcie zdrowi!

I uśmiechnijcie się życzliwie, gdy zobaczycie samochód w maseczce.

Samochód transportowy SpółkiSamochód transportowy SpółkiSamochód transportowy SpółkiSamochód transportowy Spółki

do góry
Od 4 maja przywróciliśmy wykonywanie wszelkich prac u Klientów, w tym montaż wodomierzy ogrodowych. • Do odwołania nieczynne pozostają kasa w siedzibie Spółki oraz Biuro Obsługi Klienta • Pracownicy Spółki od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 pozostają do dyspozycji Klientów • Sprawy załatwiać można telefonicznie (32 287 98 02 wew. 350, 351), mailowo (mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl) lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (https://ebok.mpwik-piekary.pl).