logo UE
Strona główna/Aktualności/Prawo wodne - tekst ujednolicony

Prawo wodne - tekst ujednolicony

10 Kwietnia 2021

W Dzienniku Ustaw ukazał się ujednolicony tekst ustawy Prawo wodne. Dostępny jest m.in. po kliknięciu na link widoczny poniżej.

Ujednolicony tekst ustawy Prawo wodne uwzględnia zmiany w przepisach wprowadzone ubiegłoroczną nowelizacją ustawy o działach administracji rządowej oraz niektórych innych ustaw, ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne oraz niektórych innych ustaw oraz ustawy o zasadach prowadzenia polityki rozwoju oraz niektórych innych ustaw.

Uwzględnia także zmiany, które wniosła ustawa z 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 oraz nowelizacja niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2.

W ujednoliconym tekście Prawa Wodnego uwzględniono również zmiany wynikające z przepisów ogłoszonych przed 24 lutego 2021 r.

do góry
Od 4 maja przywróciliśmy wykonywanie wszelkich prac u Klientów, w tym montaż wodomierzy ogrodowych. • Do odwołania nieczynne pozostają kasa w siedzibie Spółki oraz Biuro Obsługi Klienta • Pracownicy Spółki od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 pozostają do dyspozycji Klientów • Sprawy załatwiać można telefonicznie (32 287 98 02 wew. 350, 351), mailowo (mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl) lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (https://ebok.mpwik-piekary.pl).