logo UE
Strona główna/Aktualności/Pijcie na zdrowie

Pijcie na zdrowie

30 Lipca 2020

Od dzisiaj w Parku w Kamieniu działa zainstalowany przez nas zdrój z wodą. Woda pochodzi z naszej sieci wodociągowej i jest jak najbardziej zdatna do picia.

Zdrój stoi w pobliżu fontanny, od strony ul. St. Wyspiańskiego. W normalnych warunkach działałby już pod kilku miesięcy ale jego montaż i uruchomienie opóźniła pandemia. Na postumencie znajduje się tabliczka z wygrawerowaną informacją z jakiego źródła pochodzi woda oraz numerami telefonu, pod który należy dzwonić w przypadku stwierdzenia usterki.

Wierzymy, że ciepłych dni będzie jeszcze dużo, a woda ze zdroju zaspokoi pragnienie wielu spacerowiczów. Mamy też nadzieję, że urządzenie będzie miało szczęście i ominą je wandale.

Pijcie na zdrowie, smacznego!

Zdrój wody pitnej w parku w Kamieniu

Zdrój wody pitnej w parku w Kamieniu

Zdrój wody pitnej w parku w Kamieniu

 

do góry
Do odwołania wstrzymaliśmy wszelkie prace, które wymagają wizyty naszych pracowników u Klientów • Wszystkie zgłoszenia, także montaż wodomierzy ogrodowych, będą realizowane w późniejszym terminie, zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Z powodu zagrożenia epidemiologicznego aż do odwołania nieczynne są kasa w siedzibie Spółki oraz Biuro Obsługi Klienta • Pracownicy Spółki od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 pozostają do dyspozycji Klientów • Sprawy załatwiać można telefonicznie (32 287 98 02 wew. 350, 351), mailowo (mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl) lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (https://ebok.mpwik-piekary.pl).