logo UE
Strona główna/Aktualności/Pijcie na zdrowie

Pijcie na zdrowie

30 Lipca 2020

Od dzisiaj w Parku w Kamieniu działa zainstalowany przez nas zdrój z wodą. Woda pochodzi z naszej sieci wodociągowej i jest jak najbardziej zdatna do picia.

Zdrój stoi w pobliżu fontanny, od strony ul. St. Wyspiańskiego. W normalnych warunkach działałby już pod kilku miesięcy ale jego montaż i uruchomienie opóźniła pandemia. Na postumencie znajduje się tabliczka z wygrawerowaną informacją z jakiego źródła pochodzi woda oraz numerami telefonu, pod który należy dzwonić w przypadku stwierdzenia usterki.

Wierzymy, że ciepłych dni będzie jeszcze dużo, a woda ze zdroju zaspokoi pragnienie wielu spacerowiczów. Mamy też nadzieję, że urządzenie będzie miało szczęście i ominą je wandale.

Pijcie na zdrowie, smacznego!

Zdrój wody pitnej w parku w Kamieniu

Zdrój wody pitnej w parku w Kamieniu

Zdrój wody pitnej w parku w Kamieniu

 

do góry
Awaria na ul. Powstańców Warszawskich została już usunięta. Z powodu awarii wodociągowej na ul. Powstańców Warszawskich 7 wystąpi brak wody w dniu 31.07.2021r. od godziny 8:00 do godziny 14:00 obejmując następujące numery: ul. Powstańców Warszawskich 2, 2a, 3, 5, 7 i ul. Wyszyńskiego 26 a. Za utrudnienia przepraszamy. Uruchomiliśmy ponownie punkt kasowy w siedzibie Spółki • Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8-12 • Biuro Obsługi Klienta pozostaje niedostępne dla interesantów • Pracownicy Spółki od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 są do dyspozycji Klientów • Sprawy załatwiać można telefonicznie (32 287 98 02 wew. 350, 351), mailowo (mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl) lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (https://ebok.mpwik-piekary.pl).