logo UE
Strona główna/Aktualności/Od poniedziałku kasa czynna od 8 do 12

Od poniedziałku kasa czynna od 8 do 12

31 Lipca 2020

W poniedziałek, 3 sierpnia, po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, przywrócimy w ograniczonym zakresie działanie punktu kasowego w siedzibie naszej firmy.

Od poniedziałku, w godzinach od 8-12, a nie jak dawniej do godz. 15.00, otwarte będzie okienko kasowe, w którym można opłacać rachunki za wodę i ścieki. Przerwę wykorzystaliśmy na przebudowę i kasa jest teraz bliżej wejścia do budynku. Klienci, którzy zechcą skorzystać z tej formy dokonywania płatności muszą jednak posiadać maseczki, w przedsionku do kasy oczekiwać mogą jedynie dwie osoby, które zobowiązane są do zachowywania właściwego dystansu. W pomieszczeniu do dyspozycji klientów jest środek do dezynfekcji rąk.

Niezmienne zachęcamy do korzystania z innych dostępnych form płatności za nasze usługi, jak przelew bankowy czy elektroniczna zapłata faktury, za pośrednictwem e-BOK. Te sposoby dokonywania płatności są dla Państwa zdecydowanie wygodniejsze i bezpieczniejsze.

Okienko kasowe w siedzibie Spółki

Informacje na drzwiach wejściowych do siedziby firmy

do góry
Awaria na ul. Powstańców Warszawskich została już usunięta. Z powodu awarii wodociągowej na ul. Powstańców Warszawskich 7 wystąpi brak wody w dniu 31.07.2021r. od godziny 8:00 do godziny 14:00 obejmując następujące numery: ul. Powstańców Warszawskich 2, 2a, 3, 5, 7 i ul. Wyszyńskiego 26 a. Za utrudnienia przepraszamy. Uruchomiliśmy ponownie punkt kasowy w siedzibie Spółki • Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8-12 • Biuro Obsługi Klienta pozostaje niedostępne dla interesantów • Pracownicy Spółki od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 są do dyspozycji Klientów • Sprawy załatwiać można telefonicznie (32 287 98 02 wew. 350, 351), mailowo (mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl) lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (https://ebok.mpwik-piekary.pl).