logo UE
Strona główna/Aktualności/Dzisiaj w Wiśle nasza prezentacja

Dzisiaj w Wiśle nasza prezentacja

5 Sierpnia 2020

Z udziałem ponad 100 uczestników, reprezentujących przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjne z terenu całej Polski odbywa się w Wiśle XI Konferencja „Awarie. Monitoring. Modernizacja sieci WOD-KAN”.

Konferencję, która rozpoczęła się 4 sierpnia w Sali Kongresowej Hotelu Stok w Wiśle, organizuje firma BMP Sp. z o.o. - wydawca kwartalnika Kierunek Wod-Kan oraz portalu www.kierunekwodkan.pl. Patronat merytoryczny nad konferencją pełni Stowarzyszenie Wodociągowców Województwa Śląskiego oraz Fundacja Dolnośląskie Forum Wodociągowe.

 

Interesującym punktem wczorajszego dnia konferencji było wystąpienie przedstawiciela Politechniki Śląskiej - Wojciecha Korala, pt.: „Zbudowaliśmy sieć. I co dalej?”. Prelegent podkreślał znaczenie właściwej weryfikacji projektu, prowadzenia modernizacji opartych na rzetelnych pomiarach i wyliczeniach, właściwy dobór urządzeń oraz fachową wiedzę.

Inna ciekawa prezentacja dotyczyła działań firmy KartGIS. Firma na co dzień wdraża System Informacji Geograficznej także w branży wod-kan.

Dzisiaj ok. godz. 10.40 zaplanowana jest nasza prezentacja dotycząca zdalnego odczytu wodomierzy. Przedstawi ją Izabela Małota, Dyrektor ds. technicznych MPWiK w Piekarach Śląskich. Krótko po zakończeniu wystąpienia w Wiśle prezentacja będzie dostępna na naszej stronie internetowej, pod tą informacją oraz na podstronie "O firmie" w zakładce "Dla mediów"

Prezentacja MPWiK w Piekarach Śląskich podczas konferencji w Wiśle

 

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Prezentacje
pdf 2020-08-05 Prezentacja wdrożenia MPWiK w Piekarach Śląskich.pdf
ilość pobrań: 467
Prezentacja wdrożenia MPWiK w Piekarach Śląskich.pdf 22.66MB zobacz

do góry
Awaria na ul. Powstańców Warszawskich została już usunięta. Z powodu awarii wodociągowej na ul. Powstańców Warszawskich 7 wystąpi brak wody w dniu 31.07.2021r. od godziny 8:00 do godziny 14:00 obejmując następujące numery: ul. Powstańców Warszawskich 2, 2a, 3, 5, 7 i ul. Wyszyńskiego 26 a. Za utrudnienia przepraszamy. Uruchomiliśmy ponownie punkt kasowy w siedzibie Spółki • Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8-12 • Biuro Obsługi Klienta pozostaje niedostępne dla interesantów • Pracownicy Spółki od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 są do dyspozycji Klientów • Sprawy załatwiać można telefonicznie (32 287 98 02 wew. 350, 351), mailowo (mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl) lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (https://ebok.mpwik-piekary.pl).