logo UE
Strona główna/Aktualności/Pamięć i kwiaty

Pamięć i kwiaty

11 Listopada 2020

Inna, zupełnie inna atmosfera towarzyszy w tym roku obchodom Święta Niepodległości. Ale kto wie, czy nie sprzyja ona lepszym przemyśleniom i większemu przeżywaniu… Przedstawiciel MPWiK w Piekarach Śląskich odwiedził miejsca pamięci w naszym mieście. Kwiaty złożyimy po d pomnikiemie "Ku czci poległych o wolność i demokrację w latach II Wojny Światowej" w Parku Trzech Bohaterów, pod pomnikiem "Bohaterom Poległym w Walce o Narodowe i Społeczne Wyzwolenie" w Parku Wolności oraz pod Kopcem Wyzwolenia.

Wszędzie cisza, spokój ale nie tylko my składaliśmy wiązanki kwiatów.

11 listopada 2020 r.

Piekarskie miejsca pamięci: pomnik "Ku czci poległych o wolność i demokrację w latach II Wojny Światowej" w Parku Trzech Bohaterów, pomnik "Bohaterom Poległym w Walce o Narodowe i Społeczne Wyzwolenie" w Parku Wolności oraz Kopiec Wyzwolenia.

do góry
Awaria na ul. Powstańców Warszawskich została już usunięta. Z powodu awarii wodociągowej na ul. Powstańców Warszawskich 7 wystąpi brak wody w dniu 31.07.2021r. od godziny 8:00 do godziny 14:00 obejmując następujące numery: ul. Powstańców Warszawskich 2, 2a, 3, 5, 7 i ul. Wyszyńskiego 26 a. Za utrudnienia przepraszamy. Uruchomiliśmy ponownie punkt kasowy w siedzibie Spółki • Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8-12 • Biuro Obsługi Klienta pozostaje niedostępne dla interesantów • Pracownicy Spółki od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 są do dyspozycji Klientów • Sprawy załatwiać można telefonicznie (32 287 98 02 wew. 350, 351), mailowo (mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl) lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (https://ebok.mpwik-piekary.pl).