logo UE
Strona główna/Aktualności/Nasze system budzi zainteresowanie

Nasze system budzi zainteresowanie

13 Listopada 2020
13 listopada, w piątek uczestniczyliśmy w webinarium pt. "Wodociągi Przyszłości: Inteligentna platforma IoT dla branż wod-kan." zorganizowanym przez Gdańską Fundację Wody. Mieliśmy możliwość ponownego zaprezentowania systemu zdalnego odczytu wodomierzy, który mieszkańcy Piekar Śląskich używają już od około roku.
MPWiK Piekary Śląskie reprezentowali: Marek Tokarz, Prezes MPWiK, Izabela Małota, Dyrektor ds. technicznych, Marcel Gmyrek, Kierownik działu eksploatacji sieci wod-kan, Justyna Kluge, Kierownik działu Analiz i realizacji projektów i Małgorzata Mrozek, Kierownik działu sprzedaży.
Zrzut ekranowy z przebiegu webinarium
W imieniu firmy AIUT z Gliwic, która opracowałastosowany w naszym mieście system wystąpili dyrektor Andrzej Madej i Sebastian Skulimowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży.
Wdrożenie, którego dokonaiśmy przed prawie rokiem jest ciągle największym tego typu rozwiązaniem w Polsce i budzi zrozumiałe zainteresowanie wśród wodociągowców z całego kraju. A my chętnie dzielimy się wiedzą i zdobytymi doświadczeniami, gdyż nasi specjaliści, którzy jako pierwsi w kraju przecierali ten szlak, mają unikalne kompetencje.
do góry
Awaria na ul. Powstańców Warszawskich została już usunięta. Z powodu awarii wodociągowej na ul. Powstańców Warszawskich 7 wystąpi brak wody w dniu 31.07.2021r. od godziny 8:00 do godziny 14:00 obejmując następujące numery: ul. Powstańców Warszawskich 2, 2a, 3, 5, 7 i ul. Wyszyńskiego 26 a. Za utrudnienia przepraszamy. Uruchomiliśmy ponownie punkt kasowy w siedzibie Spółki • Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8-12 • Biuro Obsługi Klienta pozostaje niedostępne dla interesantów • Pracownicy Spółki od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 są do dyspozycji Klientów • Sprawy załatwiać można telefonicznie (32 287 98 02 wew. 350, 351), mailowo (mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl) lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (https://ebok.mpwik-piekary.pl).