logo UE
Strona główna/Aktualności/Nasze system budzi zainteresowanie

Nasze system budzi zainteresowanie

13 Listopada 2020
13 listopada, w piątek uczestniczyliśmy w webinarium pt. "Wodociągi Przyszłości: Inteligentna platforma IoT dla branż wod-kan." zorganizowanym przez Gdańską Fundację Wody. Mieliśmy możliwość ponownego zaprezentowania systemu zdalnego odczytu wodomierzy, który mieszkańcy Piekar Śląskich używają już od około roku.
MPWiK Piekary Śląskie reprezentowali: Marek Tokarz, Prezes MPWiK, Izabela Małota, Dyrektor ds. technicznych, Marcel Gmyrek, Kierownik działu eksploatacji sieci wod-kan, Justyna Kluge, Kierownik działu Analiz i realizacji projektów i Małgorzata Mrozek, Kierownik działu sprzedaży.
Zrzut ekranowy z przebiegu webinarium
W imieniu firmy AIUT z Gliwic, która opracowałastosowany w naszym mieście system wystąpili dyrektor Andrzej Madej i Sebastian Skulimowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży.
Wdrożenie, którego dokonaiśmy przed prawie rokiem jest ciągle największym tego typu rozwiązaniem w Polsce i budzi zrozumiałe zainteresowanie wśród wodociągowców z całego kraju. A my chętnie dzielimy się wiedzą i zdobytymi doświadczeniami, gdyż nasi specjaliści, którzy jako pierwsi w kraju przecierali ten szlak, mają unikalne kompetencje.
do góry