logo UE

List na 25 lat

1 Września 2020

Z okazji jubileuszu 25-lecia Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Piekarach Śląskich sp. z o.o., Marek Tokarz, prezes Zarządu wystosował list okolicznościowy do pracowników Spółki.

Czytamy w nim m.in.: "… wszystkie działania są Waszym udziałem i Waszym sukcesem. Możecie być dumni z efektów swojej pracy.  Szczególne podziękowania należą się także właścicielowi Spółki, gminie Piekary Śląskie, która zawsze dbała o prawidłowy rozwój Spółki, i która zawsze udzielała wsparcia naszym planom i inwestycjom. 

Wszystkim Państwu serdecznie dziękuję za codzienne zaangażowanie i sumienną pracę. Specjalnie życzenia przekazuję też Państwa bliskim. Spokój i atmosfera bezpieczeństwa budowane w szczęśliwych domach mają bezpośredni wpływ na jakość Waszej pracy. Jestem przekonany, że najbliższe miesiące przyniosą Spółce i pracownikom kolejne powody do satysfakcji."

Cały list dostępny jest poniżej.

 

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf 2020-09-01 25 lat MPWiK list gratulacyjny.pdf
ilość pobrań: 222
25 lat MPWiK list gratulacyjny.pdf 109,53KB zobacz

do góry
Od 4 maja przywróciliśmy wykonywanie wszelkich prac u Klientów, w tym montaż wodomierzy ogrodowych. • Do odwołania nieczynne pozostają kasa w siedzibie Spółki oraz Biuro Obsługi Klienta • Pracownicy Spółki od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 pozostają do dyspozycji Klientów • Sprawy załatwiać można telefonicznie (32 287 98 02 wew. 350, 351), mailowo (mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl) lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (https://ebok.mpwik-piekary.pl).