logo UE
Strona główna/Aktualności/Komunikaty/Montaż, gdy minie zagrożenie

Montaż, gdy minie zagrożenie

3 Kwietnia 2020

Szanowni Klienci, 

w związku z narastającym zagrożeniem epidemiologicznym informujemy, że wstrzymaliśmy do odwołania wszelkie prace, które wymagają wizyty naszych pracowników w Państwa domach i mieszkaniach. W trosce o bezpieczeństwo Klientów i pracowników, w czasie pandemii wykonywane będą wyłącznie prace związane z usuwaniem awarii.

Wszystkie Państwa zgłoszenia, bez względu na sposób w jaki zostały dokonane, będą realizowane w późniejszym terminie, zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Dotyczy to także montażu wodomierzy ogrodowych. Ponownie zachęcamy do korzystania z możliwości Elektronicznego Biura Obsługi Klienta, które daje Państwu wygodny i bezpieczny dostęp do naszych usług i pozwala na bieżąco śledzić ich realizację.

Za utrudnienia przepraszamy ale mamy nadzieję, że podjęta decyzja spotka się z państwa zrozumieniem i aprobatą.

MPWiK w Piekarach Śląskich

do góry
Od 4 maja przywróciliśmy wykonywanie wszelkich prac u Klientów, w tym montaż wodomierzy ogrodowych. • Do odwołania nieczynne pozostają kasa w siedzibie Spółki oraz Biuro Obsługi Klienta • Pracownicy Spółki od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 pozostają do dyspozycji Klientów • Sprawy załatwiać można telefonicznie (32 287 98 02 wew. 350, 351), mailowo (mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl) lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (https://ebok.mpwik-piekary.pl).