logo UE
Strona główna/Aktualności/Komunikaty/Montaż, gdy minie zagrożenie

Montaż, gdy minie zagrożenie

3 Kwietnia 2020

Szanowni Klienci, 

w związku z narastającym zagrożeniem epidemiologicznym informujemy, że wstrzymaliśmy do odwołania wszelkie prace, które wymagają wizyty naszych pracowników w Państwa domach i mieszkaniach. W trosce o bezpieczeństwo Klientów i pracowników, w czasie pandemii wykonywane będą wyłącznie prace związane z usuwaniem awarii.

Wszystkie Państwa zgłoszenia, bez względu na sposób w jaki zostały dokonane, będą realizowane w późniejszym terminie, zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Dotyczy to także montażu wodomierzy ogrodowych. Ponownie zachęcamy do korzystania z możliwości Elektronicznego Biura Obsługi Klienta, które daje Państwu wygodny i bezpieczny dostęp do naszych usług i pozwala na bieżąco śledzić ich realizację.

Za utrudnienia przepraszamy ale mamy nadzieję, że podjęta decyzja spotka się z państwa zrozumieniem i aprobatą.

MPWiK w Piekarach Śląskich

do góry
Awaria na ul. Powstańców Warszawskich została już usunięta. Z powodu awarii wodociągowej na ul. Powstańców Warszawskich 7 wystąpi brak wody w dniu 31.07.2021r. od godziny 8:00 do godziny 14:00 obejmując następujące numery: ul. Powstańców Warszawskich 2, 2a, 3, 5, 7 i ul. Wyszyńskiego 26 a. Za utrudnienia przepraszamy. Uruchomiliśmy ponownie punkt kasowy w siedzibie Spółki • Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8-12 • Biuro Obsługi Klienta pozostaje niedostępne dla interesantów • Pracownicy Spółki od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 są do dyspozycji Klientów • Sprawy załatwiać można telefonicznie (32 287 98 02 wew. 350, 351), mailowo (mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl) lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (https://ebok.mpwik-piekary.pl).