logo UE
Strona główna/Aktualności/Zmarła Irena Bielawska

Zmarła Irena Bielawska

20 Stycznia 2020

Z wielkim smutkiem i niedowierzaniem przyjęliśmy wiadomość o niespodziewanej śmierci Ireny Bielawskiej współtwórczyni Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Piekarach Śląskich, wieloletniej Wiceprezes Zarządu naszej firmy odpowiedzialnej za sprawy techniczne, najwyższej klasy fachowca i dobrego zawsze aktywnego człowieka.

Uroczystości pogrzebowe śp. Ireny Bielawskiej, zmarłej w wieku lat 72, rozpoczną się o godz. 10.30, w najbliższy czwartek, 23 stycznia 2020 roku w Kościele Rzymskokatolickim pw. św. Józefa Robotnika w Tarnowskich Górach.

Irena Bielawska

do góry
Od 4 maja przywróciliśmy wykonywanie wszelkich prac u Klientów, w tym montaż wodomierzy ogrodowych. • Do odwołania nieczynne pozostają kasa w siedzibie Spółki oraz Biuro Obsługi Klienta • Pracownicy Spółki od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 pozostają do dyspozycji Klientów • Sprawy załatwiać można telefonicznie (32 287 98 02 wew. 350, 351), mailowo (mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl) lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (https://ebok.mpwik-piekary.pl).