logo UE
Strona główna/Aktualności/Wstrzymujemy prace u Klientów

Wstrzymujemy prace u Klientów

25 Marca 2021

Zagrożenie epidemiologiczne osiągnęło w Polsce największe rozmiary od początku pandemii. Notowane są najwyższe dzienne przyrosty zakażonych, największa liczba zajętych łóżek i chorych pod respiratorami. Bardzo niepokoi liczba zgonów. Województwo Śląskie zajmuje drugie miejsce w tych fatalnych statystykach i nie brakuje opinii, że najbliższe dni będą dla mieszkańców Górnego Śląska szczególnie trudne.

W związku z powyższym Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Piekarach Śląskich sp. z o.o. postanowił wstrzymać do odwołania wszelkie prace, które wymagają wizyty naszych pracowników u Klientów. W trosce o bezpieczeństwo Państwa i naszych pracowników, w najbliższym czasie nasi pracownicy wykonywać będą wyłącznie prace związane z usuwaniem awarii.

Wszystkie zgłoszenia, bez względu na sposób w jaki zostały dokonane, będą realizowane w późniejszym terminie, zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Dotyczy to także montażu wodomierzy ogrodowych.

Jednocześnie przypominamy, że do odwołania nieczynny jest punkt kasowy w siedzibie Spółki, przy ul. Roździeńskiego 38. Faktury prosimy opłacać za pośrednictwem przelewów bankowych, na indywidualny numer konta klienta widniejący na otrzymanej fakturze lub korzystając z płatności elektronicznych, wykorzystując możliwości Elektronicznego Biura Obsługi Klienta.

Zawieszona jest także obsługa interesantów w Biurze Obsługi Klienta w siedzibie Spółki.

Zarząd MPWiK w Piekarach Śląskich informuje, że pracownicy Spółki pracują normalnie i od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 pozostają do dyspozycji Klientów, a sprawy załatwiać można telefonicznie (32 287 98 02 wew. 350, 351), mailowo () lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (https://ebok.mpwik-piekary.pl).

Jednocześnie informujemy, że ciągłość dostaw wody o właściwych parametrach jakościowych oraz odbiór ścieków nie są w najmniejszym stopniu zagrożone.

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na zrozumienie.

Życzymy Państwu dużo zdrowia.

Zarząd i Pracownicy MPWiK w Piekarach Śląskich sp. z o.o.

do góry