logo UE
Strona główna/Aktualności/We wrześniu w Bydgoszczy?

We wrześniu w Bydgoszczy?

22 Lutego 2021

Czy w dniach 28-30 września tego roku w Bydgoszczy będzie można zorganizować XXVIII Targi WOD-KAN, to się dopiero okaże. Narazie organizatorzy uruchomili wirtualną platformę targową WOD-KAN 2.0, która ma umożliwić bezpieczne i szybkie nawiązywanie kontaktów oferentów z potencjalnymi klientami.

Głównym elementem platformy są wirtualne targi WOD-KAN. Organizacja wystawy online pozwoli firmom działającym w naszym sektorze gospodarki na prezentację swojej oferty w jednym miejscu. Wystawcy mają do dyspozycji stoiska, na których, oprócz informacji o firmie i danych kontaktowych, mogą umieszczać katalogi, filmy, materiały do pobrania, informacje o promocjach i nowościach rynkowych. Ich najważniejszą funkcjonalnością jest możliwość natychmiastowego kontaktu z wystawcą za pośrednictwem wideokonferencji (Skype) lub pozostawienia prośby o kontakt w dogodnym dla klienta terminie. Portal dzięki integracji z odpowiednimi narzędziami przewiduje też możliwość organizacji i transmisji pokazów na żywo, webinarów oraz sesji pytań i odpowiedzi. Wystawcy mają również możliwość zamawiania dodatkowych usług marketingowych oferowanych przez Izbę z poziomu swojego konta: banerów, mailingów dedykowanych do bazy IGWP, artykułów i reklam w naszych wydawnictwach. W ramach portalu zorganizujemy również poszczególne etapy konkursu Grand Prix Targów WOD-KAN i wyłonimy najlepsze nowe produkty.

Odwiedzjący wirtualne targi mogą w łatwy sposób pozyskać cenną wiedzę o nowościach branżowych, innowacyjnych technologiach i rozwiązaniach. Z jakim odzewem " wystawców" spotka się ta propozycja, zobaczymy wkrótce. Platforma dostępna jest TUTAJ.

 

 

do góry