logo UE
Strona główna/Aktualności/Od piątku kasa ponownie zamknięta

Od piątku kasa ponownie zamknięta

7 Października 2020

Szanowni Państwo,

w związku z gwałtownym wzrostem liczby osób zakażonych koronawirusem COVID-19 i rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym, Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Piekarach Śląskich sp. z o.o., kierując się troską o zdrowie Klientów i pracowników Spółki, podjął decyzję o ponownym zamknięciu, począwszy od piątku, 9 października aż do odwołania, punktu kasowego zlokalizowanego w siedzibie Spółki, przy ul. Roździeńskiego 38.

Faktury prosimy opłacać za pośrednictwem przelewów bankowych, na indywidualny numer konta klienta widniejący na otrzymanej fakturze lub korzystając z płatności elektronicznych, wykorzystując możliwości Elektronicznego Biura Obsługi Klienta.

Zawieszona jest także obsługa interesantów w Biurze Obsługi Klienta w siedzibie Spółki.

Zarząd MPWiK w Piekarach Śląskich informuje, że pracownicy Spółki pracują normalnie i od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 pozostają do dyspozycji Klientów, a sprawy załatwiać można telefonicznie (32 287 98 02 wew. 350, 351), mailowo (mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl) lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (https://ebok.mpwik-piekary.pl).

Jednocześnie informujemy, że ciągłość dostaw wody o właściwych parametrach jakościowych oraz odbiór ścieków nie są w najmniejszym stopniu zagrożone.

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na Państwa zrozumienie. Życzymy Państwu dużo zdrowia.

Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Piekarach Śląskich sp. z o.o.

do góry