logo UE
Strona główna/Aktualności/Największa impreza branży WOD-KAN

Największa impreza branży WOD-KAN

10 Maja 2022

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią dzisiaj w Bydgoszczy rozpoczną się XXVIII Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Kanalizacji „WOD-KAN”. Potrwają do 12 maja 2022 r.

Targi organizowane przez Izbę Gospodarczą "Wodociągi Polskie" od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, czego dowodzą tak sukcesywnie zwiększająca się liczba wystawców i zwiedzających. Bydgoska ekspozycja wystawiennicza dla branży wodno-ściekowej z roku na rok umacnia swą pozycję lidera targowego w Europie środkowo-wschodniej.

O wysokiej pozycji i silnej marce Targów WOD-KAN mówią też liczby. W ekspozycji, która zajmuje ponad 15 000 m2 bierze udział 210 wystawców i 10 tys. zwiedzających. Na targach goszczą specjaliści z branży: prezesi przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, służby techniczne, projektanci, instalatorzy, eksploatatorzy, inżynierowie, przedstawiciele samorządów. Wystawa jest doskonałą platformą wymiany doświadczeń, poglądów, źródłem wiedzy i pozyskania nowych znajomości. To właśnie w Bydgoszczy podpisywane są nowe kontrakty, tu jest źródło wszelkich nowinek technologicznych, tu bije serce naszej branży.

Wszystkie informacje na temat Targów WOD-KAN znajdziecie Państwo na dedykowanej im stronie internetowej.

Poniżej publikujemy rozmowę z komisarzem tegorocznej edycji targów Jakubem Kucharskim. Rozmowę przeprowadzili organizatorzy imprezy.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf 2022-05-10 Rozmowa z komisarzem targów Jakubem Kucharskim
ilość pobrań: 616
Rozmowa z komisarzem targów Jakubem Kucharskim 240.68KB zobacz

do góry