Centrala na gaz

3 Września 2020

Mamy nową, nowoczesną, zautomatyzowaną kotłownię! Dotychczasowy, opalany węglem piec zmieniliśmy na gazowy. W ten sposób dokładamy cegiełkę do poprawy stanu środowiska naturalnego w mieście. Nasi sąsiedzi w Brzezinach odczują to osobiście, gdy już za parę tygodni temperatury spadną i rozpocznie się nowy sezon grzewczy.

Piec gazowy w kotłowni MPWiK

Kotłownia MPWiK

do góry
15.06.26 przerwa w dostawie wody 7.30-17.00: ul. Ogrodowa od 9 do 19, Biuro ROD Azalia. Więcej informacji na facebook'u.