logo UE
Strona główna/Aktualności/Bezcenne doświadczenia

Bezcenne doświadczenia

13 Września 2021
Polski Klaster IoT & AI SINOTAIC i członkowie konsorcjum „Smart Secure Cities” organizują w dniach 14-15 września międzynarodową konferencję pt: „CYFRYZACJA”.
Konferencja jest przeznaczona dla przedstawicieli biznesu - zwłaszcza MŚP i start’upów - oraz samorządów zainteresowanych problematyką cyfryzacji swojej działalności z wykorzystaniem inteligentnych systemów IoT i Smart City.
Podczas konferencji zostaną przedstawione konkretne przykłady współpracy MŚP i samorządów przy wdrożeniach technologii IoT i Smart City.
Zaprezentowane będą najnowocześniejsze polskie rozwiązania technologiczne z zakresu IoT i Smart City wykorzystujące Sztuczną Inteligencję, rozwiązania chmurowe, BigData.
Pierwszego dnia konferencji prezes MPWiK w Piekarach Śląskich, Marek Tokarz zaprezentuje działający w mieście system bezprzewodowego odczytu wodomierzy. Nasze wdrożenie było pierwszym w Polsce, które objęło całe miasto i po blisko dwóch latach mamy bezcenne doświadczenia dotyczące funkcjonowania tego systemu i korzyści płynących z jego stosowania.
Konferencja odbędzie się w formule hybrydowej w wybranych miastach partnerskich w Polsce oraz będzie dostępna w całości w internecie.Zapowiedź konferencji
do góry
Od godz. 12 do 14 nastąpi przerwa w dostawie wody do budynków przy ulicach: Fredry, Demarczyka, Barbary, Makowskiego 1-13 (nieparzyste) i Oświęcimskiej 15, 17, 19, 25, 27, 29 * Od godz. 17 do 19 wody nie będzie przy ul. Piekarskiej 43 i 47 oraz ul. Makowskiego 8-16 (parzyste).