logo UE
Strona główna/Aktualności/Komunikaty/Wznawiamy montaż wodomierzy

Wznawiamy montaż wodomierzy

1 Lipca 2020

Z dniem dzisiejszym, 1 lipca, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piekarach Śląskich powraca do wykonywania prac w domach klientów, w tym do montażu wodomierzy ogrodowych.

Na początku kwietnia, w związku z narastającym zagrożeniem epidemiologicznym wstrzymaliśmy wszelkie prace, które wymagały wizyty naszych pracowników w Państwa domach i mieszkaniach. W trosce o bezpieczeństwo Klientów i pracowników, przez blisko 3 miesiące wykonywaliśmy wyłącznie prace dotyczące usuwania awarii.

Teraz powróciliśmy do wykonywania pełnego zakresu usług. Najbardziej oczekiwany montaż wodomierzy ogrodowych przeprowadzać będziemy zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Pracownicy MPWiK będą oczywiście kontaktować się z Klientami w celu uzgodnienia dogodnego dla Państwa terminu wykonania usługi.

Jednocześnie, gdyby pozostawali Państwo w kwarantannie lub innym reżimie sanitarnym spowodowanym pandemią, prosimy o odpowiedzialność i poinformowanie o tym fakcie naszych pracowników. Wspólnie ustalimy inny, bezpieczny termin wizyty.

do góry
Do odwołania wstrzymaliśmy wszelkie prace, które wymagają wizyty naszych pracowników u Klientów • Wszystkie zgłoszenia, także montaż wodomierzy ogrodowych, będą realizowane w późniejszym terminie, zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Z powodu zagrożenia epidemiologicznego aż do odwołania nieczynne są kasa w siedzibie Spółki oraz Biuro Obsługi Klienta • Pracownicy Spółki od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 pozostają do dyspozycji Klientów • Sprawy załatwiać można telefonicznie (32 287 98 02 wew. 350, 351), mailowo (mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl) lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (https://ebok.mpwik-piekary.pl).