logo UE
Strona główna/Aktualności/Komunikaty/Wznawiamy montaż wodomierzy

Wznawiamy montaż wodomierzy

1 Lipca 2020

Z dniem dzisiejszym, 1 lipca, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piekarach Śląskich powraca do wykonywania prac w domach klientów, w tym do montażu wodomierzy ogrodowych.

Na początku kwietnia, w związku z narastającym zagrożeniem epidemiologicznym wstrzymaliśmy wszelkie prace, które wymagały wizyty naszych pracowników w Państwa domach i mieszkaniach. W trosce o bezpieczeństwo Klientów i pracowników, przez blisko 3 miesiące wykonywaliśmy wyłącznie prace dotyczące usuwania awarii.

Teraz powróciliśmy do wykonywania pełnego zakresu usług. Najbardziej oczekiwany montaż wodomierzy ogrodowych przeprowadzać będziemy zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Pracownicy MPWiK będą oczywiście kontaktować się z Klientami w celu uzgodnienia dogodnego dla Państwa terminu wykonania usługi.

Jednocześnie, gdyby pozostawali Państwo w kwarantannie lub innym reżimie sanitarnym spowodowanym pandemią, prosimy o odpowiedzialność i poinformowanie o tym fakcie naszych pracowników. Wspólnie ustalimy inny, bezpieczny termin wizyty.

do góry