logo UE
Strona główna/Aktualności/Wznawiamy montaż wodomierzy ogrodowych

Wznawiamy montaż wodomierzy ogrodowych

30 Kwietnia 2021

W związku z wyraźnym spadkiem liczby zachorowań na COViD-19, Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Piekarach Śląskich sp. z o.o., podjął decyzję o wznowieniu od wtorku, 4 maja prac wykonywanych przez naszych pracowników w domach klientów w tym montażu wodomierzy ogrodowych.

Jednocześnie informujemy że nadal pozostaje nieczynny punkt kasowy zlokalizowany w siedzibie Spółki, przy ul. Roździeńskiego 38.

Faktury prosimy opłacać za pośrednictwem przelewów bankowych, na indywidualny numer konta klienta widniejący na otrzymanej fakturze lub korzystając z płatności elektronicznych, wykorzystując możliwości Elektronicznego Biura Obsługi Klienta.

Zawieszona pozostaje także obsługa interesantów w Biurze Obsługi Klienta w siedzibie Spółki.

Decyzje odnośnie uruchomienia BOK i kasy podjęte będą w najbliższym czasie, po analizie rozwoju sytuacji epidemiologicznej.

Zarząd MPWiK w Piekarach Śląskich informuje, że pracownicy Spółki pracują normalnie i od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 pozostają do dyspozycji Klientów, a sprawy załatwiać można telefonicznie (32 287 98 02 wew. 350, 351), mailowo (mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl) lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (https://ebok.mpwik-piekary.pl).

 

do góry