logo UE

W blasku złota

7 Września 2021
Złota Odznaka Honorowa za Zasługi dla Województwa Śląskiego dla MPWiK w Piekarach Śląskich!
Dzisiaj Prezes Spółki, Marek Tokarz odebrał z rąk Dariusza Iskanina, radnego Sejmiku Województwa Śląskiego Złotą Odznakę Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego.
Odznakę nadaje Sejmik Województwa Śląskiego.
To odznaczenie regionalne, ustanowione w roku 2000 uchwałą Sejmiku Województwa Śląskiego, przyznawane jest osobom fizycznym i innym podmiotom, które całokształtem działalności, względnie realizacją swoich zadań na terenie województwa śląskiego przyczyniły się do gospodarczego, kulturalnego i społecznego rozwoju województwa.
Z wnioskiem o nadanie MPWiK tego odznaczenia wystąpiła, już w ubiegłym roku, prezydent Piekar Śląskich Sława Umińska-Duraj. Wtedy też zostało nam ono przyznane jednak pandemia, aż do dzisiaj uniemożliwiała przekazanie tego wyróżnienia w uroczystej atmosferze.
Dziękując za przyznanie odznaki prezes Marek Tokarz powiedział: - Tak faktycznie, nie jest to nagroda dla Spółki lecz dla pracowników, bo to pracownicy tworzą firmę i to ich praca i zaangażowanie są podstawą wszystkich sukcesów.

Złota Odznaka Honorowa za Zasługi dla Województwa Śląskiego dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Piekarach Śląskich sp. z o.o.

7 września 2021 roku Prezes Spółki, Marek Tokarz odebrał z rąk Dariusza Iskanina, radnego Sejmiku Województwa Śląskiego Złotą Odznakę Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego.
Odznakę nadaje Sejmik Województwa Śląskiego.
Z wnioskiem o nadanie MPWiK tego odznaczenia wystąpiła, już w 2020 roku, prezydent Piekar Śląskich Sława Umińska-Duraj.

do góry