logo UE
Strona główna/Aktualności/Mirosław Kurz nowym dyrektorem RZGW w Gliwicach

Mirosław Kurz nowym dyrektorem RZGW w Gliwicach

7 Maja 2020

Prezes Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, Przemysław Daca mianował Mirosława Kurza dyrektorem Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach.

M. KurzMirosław Kurz jest absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach, gdzie w 2009 r. na Wydziale Mechanicznym Technologicznym uzyskał tytuł doktora inżyniera. Jest również absolwentem Uniwersytetu Śląskiego, na którym ukończył studia podyplomowe z Prawa Gospodarczego i Handlowego. Specjalizuje się w zarządzaniu projektami.

Ostatnio nowy dyrektor RZGW w Gliwicach pełnił funkcję kierownika Biura Wdrażania Projektu budowy Zbiornika Racibórz Dolny – największej inwestycji hydrotechnicznej o funkcji przeciwpowodziowej w kraju. Wcześniej, przez ponad dwadzieścia lat, był zawodowo związany z przedsiębiorstwami takimi jak „FAMED” S.A. w Żywcu, Instytut Techniki i Aparatury Medycznej „ITAM Zabrze”, Elwo S.A., „RAFAKO S.A.”

do góry
Od 4 maja przywróciliśmy wykonywanie wszelkich prac u Klientów, w tym montaż wodomierzy ogrodowych. • Do odwołania nieczynne pozostają kasa w siedzibie Spółki oraz Biuro Obsługi Klienta • Pracownicy Spółki od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 pozostają do dyspozycji Klientów • Sprawy załatwiać można telefonicznie (32 287 98 02 wew. 350, 351), mailowo (mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl) lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (https://ebok.mpwik-piekary.pl).