logo UE
Strona główna/Aktualności/Awarie i wyłączenia/24-26 listopada możliwe zmętnienie wody

24-26 listopada możliwe zmętnienie wody

22 Listopada 2020

Przypominamy, że w związku z pracami jakie na swojej magistrali wodociągowej prowadzić będzie Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. i wyłączeniem studni zasilającej sieć wodociągową, zlokalizowanej w dzielnicy Dąbrówka Wielka, nastąpi konieczność zmiany kierunku przepływu wody w dniach 24-26 listopada, co może skutkować jej zmętnieniem u odbiorców w dzielnicy Dąbrówka Wielka.

Jednocześnie informujemy, że MPWiK w Piekarach Śląskich jest przygotowane do przeprowadzenia płukania sieci wodociągowej oraz dostarczenia beczkowozem czystej wody, po otrzymaniu od mieszkańców Piekar Śląskich zgłoszeń dotyczących zmiany jakości wody.

MPWiK w Piekarach Śląskich

do góry
Od 4 maja przywróciliśmy wykonywanie wszelkich prac u Klientów, w tym montaż wodomierzy ogrodowych. • Do odwołania nieczynne pozostają kasa w siedzibie Spółki oraz Biuro Obsługi Klienta • Pracownicy Spółki od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 pozostają do dyspozycji Klientów • Sprawy załatwiać można telefonicznie (32 287 98 02 wew. 350, 351), mailowo (mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl) lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (https://ebok.mpwik-piekary.pl).