logo UE
Strona główna/Aktualności/Awarie i wyłączenia/24-26 listopada możliwe zmętnienie wody

24-26 listopada możliwe zmętnienie wody

22 Listopada 2020

Przypominamy, że w związku z pracami jakie na swojej magistrali wodociągowej prowadzić będzie Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. i wyłączeniem studni zasilającej sieć wodociągową, zlokalizowanej w dzielnicy Dąbrówka Wielka, nastąpi konieczność zmiany kierunku przepływu wody w dniach 24-26 listopada, co może skutkować jej zmętnieniem u odbiorców w dzielnicy Dąbrówka Wielka.

Jednocześnie informujemy, że MPWiK w Piekarach Śląskich jest przygotowane do przeprowadzenia płukania sieci wodociągowej oraz dostarczenia beczkowozem czystej wody, po otrzymaniu od mieszkańców Piekar Śląskich zgłoszeń dotyczących zmiany jakości wody.

MPWiK w Piekarach Śląskich

do góry
Awaria na ul. Powstańców Warszawskich została już usunięta. Z powodu awarii wodociągowej na ul. Powstańców Warszawskich 7 wystąpi brak wody w dniu 31.07.2021r. od godziny 8:00 do godziny 14:00 obejmując następujące numery: ul. Powstańców Warszawskich 2, 2a, 3, 5, 7 i ul. Wyszyńskiego 26 a. Za utrudnienia przepraszamy. Uruchomiliśmy ponownie punkt kasowy w siedzibie Spółki • Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8-12 • Biuro Obsługi Klienta pozostaje niedostępne dla interesantów • Pracownicy Spółki od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 są do dyspozycji Klientów • Sprawy załatwiać można telefonicznie (32 287 98 02 wew. 350, 351), mailowo (mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl) lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (https://ebok.mpwik-piekary.pl).