logo UE
Strona główna/Aktualności/Dąbrówka Wielka: Możliwe zmętnienie wody

Dąbrówka Wielka: Możliwe zmętnienie wody

26 Stycznia 2021

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piekarach Śląskich sp. z o.o. informuje, że w związku z planowanymi przez GPW S.A. robotami na sieci magistralnej w dniach 28.01.-18.02.2021 r. nastąpi wyłączenie studni zasilającej sieć wodociągową w dzielnicy Dąbrówka Wielka.

W celu zachowania ciągłości dostaw wody mieszkańcom MPWiK w Piekarach Śląskich zmieni, na czas prowadzenia robót przez GPW S.A., kierunek zasilania sieci wodociągowej w dzielnicy Dąbrówka Wielka.

Na skutek zmiany kierunku przepływu wody, w dniach 27-30.01.2021 r. istnieje możliwość zmętnienia wody u odbiorców z terenu Dąbrówki Wielkiej.

Jednocześnie informujemy, że jesteśmy gotowi do przeprowadzenia płukania sieci wodociągowej i dostarczenia beczkowozem czystej wody po otrzymaniu od mieszkańców Dąbrówki Wielkiej zgłoszeń dotyczących zmiany parametrów wody.

do góry
Z powodu zagrożenia epidemiologicznego aż do odwołania nieczynne są kasa w siedzibie Spółki oraz Biuro Obsługi Klienta • Pracownicy Spółki od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 pozostają do dyspozycji Klientów • Sprawy załatwiać można telefonicznie (32 287 98 02 wew. 350, 351), mailowo (mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl) lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (https://ebok.mpwik-piekary.pl).