logo UE

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piekarach Śląskich Sp. z o. o. - informacje

Przejdź do Piktogramy

Aktualności

Olbrzymi wypływ wody Olbrzymi wypływ wody 25.02.2021

Olbrzymi wypływ wody

Duży wyciek wody na studni wodomierzowej należącej do Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów S.A. Pracownicy GPW przystąpią wkrótce do usuwania awarii.

We wrześniu w Bydgoszczy? We wrześniu w Bydgoszczy? 22.02.2021

We wrześniu w Bydgoszczy?

Pandemia sprawiła, że ruszyła wirtualna platforma targowa WOD-KAN 2.0 umożliwiająca bezpieczne i szybkie nawiązywanie kontaktów oferentów z potencjalnymi klientami.

Loggery nasłuchują nocą Loggery nasłuchują nocą 15.02.2021

Loggery nasłuchują nocą

Do wykrywania ukrytych wycieków wody wykorzystujemy tzw. loggery - urządzenia do akustycznego monitorowania sieci wodociągowych w celu oceny szczelności i lokalizacji wycieków.

Strefa Klienta

Banery

do góry
Z powodu zagrożenia epidemiologicznego aż do odwołania nieczynne są kasa w siedzibie Spółki oraz Biuro Obsługi Klienta • Pracownicy Spółki od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 pozostają do dyspozycji Klientów • Sprawy załatwiać można telefonicznie (32 287 98 02 wew. 350, 351), mailowo (mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl) lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (https://ebok.mpwik-piekary.pl). 26 lutego, w godz. od 10 do 14 wody nie będą mieć mieszkańcy budynków przy ul. Waculika 1, 3, 5 i 7. W rejon prowadzonych prac podstawimy beczkowóz.